PROFESYONEL KADRO

Çiçek Kayoğlu - Koordinatör

Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunudur. 2006 yılında Metin Yazarı olarak başladığı kariyerine Pure New Media’da Proje Yöneticisi olarak devam etmiştir. 2 ortağıyla beraber kurduğu C.O.R.E. isimli dijital ajansta, 3,5 yıl boyunca Strateji, Proje Yönetimi ve Müşteri İlişkileri görevlerini üstlenmiştir. 2012 yılında C-Section’da Proje Yöneticisi olarak çalışmaya başlamış, 2015-2016 yıllarında ise Müşteri İlişkileri Direktörlüğü yapmıştır.

2017 yılı Eylül ayı itibariyle Reklamcılar Derneği’nde çalışmaktadır.

Burcu Görücüoğlu - Koordinatör Yardımcısı

Yıldız Teknik Üniversitesi (Lisans) ve İstanbul Teknik Üniversitesi (Y.Lisans) Makina Mühendisliği, Katı Cisimlerin Mekaniği bölümü mezunudur. Çalışma hayatına Ford Werke AG Almanya’da ar-ge mühendisi olarak başlamıştır. Arçelik A.Ş.’de 14 yıl boyunca üretim, ürün yönetimi, CRM, marka yönetimi, sponsorluk ve etkinlik alanlarında çalışmıştır. IFA fuarı, Beko-FCB futbol klubü sponsorluk anlaşması vb. projeleri yönetmiştir. Eş zamanlı olarak eğlence sektöründe etkinlik ve organizasyonlar düzenlemekte, menajerlik ve sanatçı yönetimi yapmaktadır.

Şubat 2023 tarihi itibariyle Reklamcılar Derneği’nde çalışmaktadır.

Tuğçe Taçkın - Sr. Proje Yöneticisi

Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi (Sosyoloji & Kültür Yönetimi) mezunudur. Kopenhag Üniversitesi’nde Sosyoloji ve Film&Medya Çalışmaları bölümlerinde Erasmus eğitimini tamamlamıştır. Bir Film, Oflaz Medya, Fida Film, IKSV gibi medya sektörünün öncü şirketlerinde ve globalde 20th Century Fox ile çalışmış, akabinde müzik, sahne, etkinlik, festival, fuar gibi alanlarda iletişim, etkinlik ve proje yönetiminde uzmanlaşmıştır.  Kültür-sanat, sahne sanatları, eğlence ve medya-film endüstrilerinde iletişim, medya&basın, pazarlama, etkinlik, sponsorluk, sanatçı yönetimi ve satış konularında 18 senelik profesyonel deneyime sahiptir. Kendisini "360 derece iletişim, içerik ve etkinlik profesyoneli" olarak tanımladığı kariyerine Reklamcılar Derneği’nde Kıdemli Proje Yöneticisi olarak devam etmektedir.

Aslı Bacak - Muhasebe ve Finans Yöneticisi

Anadolu Üniversitesi İşletme ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji mezunudur. 1987 yılında Merkez Ajans’ta görev almış ve 1988 yılında Reklamcılar Derneği’ne katılmıştır. 1991 yılından itibaren Dernek Muhasebe ve Finans Sorumlusu olarak görev yapmaktadır. Marmara Üniversitesi’nde aldığı eğitimle 2019 yılından itibarin profesyonel olarak Aile Danışmanlığı da yapmaktadır. Adalet Bakanlığı Alternatif Çözümler Daire Başkanlığı’na bağlı uzlaştırmacıdır.

Figen Köksal - Üye İlişkileri ve İdari İşler Yöneticisi

Sarıyer Vehbi Koç Lisesi mezunudur. 1988 yılında Ulusal Radyo Televizyon A.Ş.'de Genel Müdür Asistanı olarak başladığı çalışma hayatına, 1992 - 2006 yılları arasında Mövenpick Hotel/Maslak - İstanbul Princess Hotel'de Genel Müdür Asistanı, Yönetim Kurulu Başkanvekili&Murahhas Aza Asistanı, Head Ofis İdari Yöneticisi olarak devam etmiştir. 2009 yılı itibariyle Reklamcılar Derneği'nde çalışmaktadır.

 

Cihan Taşdemir - Dernek Destek Personeli

1998  Vefa Poyraz Lisesi mezundur. 2003 yılında Dünya Göz Hastanesi’nde Danışma Görevlisi olarak başladığı çalışma hayatına, 2006-2011 yılları arasında taşımacılık sektörü - Gümrük Takip Operasyon bölümünde Tır Çıkış Sorumlusu olarak devam etmiştir. Ekim 2013 itibariyle Reklamcılar Derneği’nde çalışmaktadır.